Оперативна пам'ять Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5
Crucial CT2K16G56C46S5 4800 МГц CL40 5600 МГц CL46 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5
Память для ноутбуков Crucial 32GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 5600MHz (CT2K16G56 | 5 010 грн. |
Crucial 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 5600 MHz (CT2K16G56C46S5) 114158 | 5 025 грн. |
Crucial 32 GB (2x16GB) SO-DIMM DDR5 5600 MHz (CT2K16G56C46S5) | 5 327 грн. |
Модификації Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb
Ціни на Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G48C40S5 | від 5 317 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 2x16Gb CT2K16G56C46S5 | від 5 010 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →