Оперативна пам'ять Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5
Crucial CT32G52C42S5 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crucial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crucial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5
Усі ціни 28 →Crucial SODIMM DDR5 32GB 5200MHz (CT32G52C42S5) CT32G52C42S5 | 4 785 грн. |
Пам'ять для ноутбуків Crucial 32 GB SO-DIMM DDR5 5200 MHz (CT32G52C42S5) 3 | 4 312 грн. |
Модуль памяти для ноутбука SoDIMM ddr5 32gb 5200 MHz Micron (ct32g52c42s5) | 4 842 грн. |
Micron SoDIMM DDR5 32GB 5200 MHz CT32G52C42S5 | 4 579 грн. |
Оперативная память Crucial DRAM 32GB DDR5-5200 SODIMM CL42 (16Gbit) CT32G5 | 4 489 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb
Ціни на Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G48C40S5 | від 4 035 грн. | 2 пропозиції | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G52C42S5 | від 3 999 грн. | 28 пропозицій | ||
Crucial DDR5 SO-DIMM 1x32Gb CT32G56C46S5 | від 4 479 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →