Струни DAddario Phosphor Bronze Acoustic Bass 45-100 (EPBB170)
DAddario Phosphor Bronze Acoustic Bass 45-100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Phosphor Bronze Acoustic Bass 45-100
Струна для гітар Струны D`ADDARIO EPBB170 Acoustic Bass Phosphor Bronze 4 | 1 356 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO EPBB170 Acoustic Bass Phosphor Bronze 4 | 1 352 грн. |
D'Addario EPBB170 Acoustic Bass Phosphor Bronze 4-String | 1 355 грн. |
Струни для акустичної бас-гітари D'Addario EPBB170 ACOUSTIC BASS PHOSPHOR | 1 355 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →