Струни DAddario Kaplan Amo Viola String Set Medium Scale Medium (KA410 MM)
Фото 3 |
DAddario Kaplan Amo Viola String Set Medium Scale Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Kaplan Amo Viola String Set Medium Scale Medium
Струни D`ADDARIO KA410 Mm Kaplan Amo Viola 4/4 Medium Scale, Medium Tensio | 4 820 грн. |
Струны D`ADDARIO KA410 Mm Kaplan Amo Viola 4/4 Medium Scale, Medium Tensio | 4 820 грн. |
Струни для альта D'Addario Kaplan Amo Viola String Set Medium Scale Medium | 4 820 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →