Струни DAddario Pro-Arte Rectified Nylon 28-43 (EJ30)
Фото 4 |
DAddario Pro-Arte Rectified Nylon 28-43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Rectified Nylon 28-43
Струна для гітар Струны D`ADDARIO EJ30 Pro Arte Rectified Normal Tension | 590 грн. |
Струна для гитар Струны D`ADDARIO EJ30 Pro Arte Rectified Normal Tension | 589 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ30 Classical Rectified Trebles Nor | 592 грн. |
DAddario EJ30 Pro-Arte Rectified Nylon (Normal Tension) | 590 грн. |
Струни DAddario EJ30 Pro-Arte Nylon Rectified Normal tension | 687 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →