Струни DAddario Prelude Viola String Set Long Scale Medium (J910 LM)
Фото 3 |
DAddario Prelude Viola String Set Long Scale Medium |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Prelude Viola String Set Long Scale Medium
Струни D`ADDARIO J910LM Prelude Lm | 1 392 грн. |
Струны D`ADDARIO J910LM Prelude Lm | 1 392 грн. |
Струни для скрипки D'Addario Prelude Viola String Set Long Scale Medium Te | 1 392 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →