Кондиціонер Daikin 3MXM40M 40 м² на 3 блоки(ів)
Товар застарів 80 610 грн. Тип: мультіспліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 40; Потужність в режимі охолодження (Вт): 4000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 4000; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 47/46; Функції: інвертор; |
Daikin 3MXM40M 40 м²
на 3 блоки(ів)
40 м²
42 м² на 3 блоки(ів)
на 2 блоки(ів)
50 м² на 2 блоки(ів)
52 м² на 3 блоки(ів)
68 м² на 3 блоки(ів)
68 м² на 4 блоки(ів)
80 м² на 4 блоки(ів)
90 м²
на 5 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:40 м²
t обігріву:від -15 °C
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики 3MXM40M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin 3MXM40M
Ціни на Daikin 3MXM40M |
---|---|---|---|---|
Daikin 2MXM40M 42 м² на 2 блоки(ів) | від 41 624 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin 2MXM50M 50 м² на 2 блоки(ів) | від 49 167 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin 3MXM52M 52 м² на 3 блоки(ів) | від 63 980 грн. | 5 пропозицій | ||
Daikin 3MXM68M 68 м² на 3 блоки(ів) | від 127 080 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin 4MXM68M 68 м² на 4 блоки(ів) | від 130 720 грн. | 2 пропозиції | ||
Daikin 4MXM80M 80 м² на 4 блоки(ів) | від 147 680 грн. | 2 пропозиції |