Кондиціонер Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9 25 м²
Фото 15 |
Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:780/1220 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA25CW/RXA25A9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9 25 м²
Кондиціонер Daikin FTXA25CW/RXA25A9 | 55 990 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXA25CW/RXA25A9 | 55 992 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXA25CW/RXA25A9 | 55 995 грн. |
Кондиционер Daikin FTXA25CW/RXA25A9 Stylish инвертор | 59 555 грн. |
Модификації Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9
Ціни на Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9 |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20CW/RXA20A9 20 м² | від 53 390 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25CW/RXA25A9 25 м² | від 55 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA35CW/RXA35A9 35 м² | від 67 590 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →