Кондиціонер Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M 48 м²
Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M 48 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:48 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1430/1590 Вт
Функції:нічний режим
Компанія Daikin позиціонує моделі серії Emura як одні з самих тихих на ринку кондиціонерів.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Emura FTXJ50M/RXJ50M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M 48 м²
Усі ціни 16 →Кондиционер Daikin Emura FTXJ50MW/RXJ50M (белый) | 75 727 грн. |
DAIKIN FTXJ50MW/RXJ50M | 86 575 грн. |
DAIKIN FTXJ50MS/RXJ50M | 88 887 грн. |
Кондиціонер DAIKIN EMURA FTXJ50MS/RXJ50N | 119 611 грн. |
Кондиціонер DAIKIN EMURA FTXJ50MS/RXJ50N | 119 661 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M
Ціни на Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M |
---|---|---|---|---|
Daikin Emura FTXJ20M/RXJ20M 23 м² | від 41 595 грн. | 18 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ25M/RXJ25M 24 м² | від 43 627 грн. | 16 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ35M/RXJ35M 35 м² | від 52 051 грн. | 16 пропозицій | ||
Daikin Emura FTXJ50M/RXJ50M 48 м² | від 75 727 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →