Кондиціонер Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 25 м²
Фото 12 |
Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:780/1220 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Stylish FTXA25BB/RXA25A9
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 25 м²
Усі ціни 9 →Кондиционер Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A (черный) | 49 620 грн. |
Кондиціонер Daikin FTXA25BB/RXA25A9 | 60 650 грн. |
Кондиціонер DAIKIN FTXA25BB/RXA25A9 | 60 652 грн. |
Кондиціонер DAIKIN STYLISH FTXA25BB/RXA25A9 | 61 489 грн. |
Кондиціонер DAIKIN STYLISH FTXA25BB/RXA25A9 | 61 539 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9
Ціни на Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 |
---|---|---|---|---|
Daikin Stylish FTXA20BB/RXA20A9 20 м² | від 62 270 грн. | 4 пропозиції | ||
Daikin Stylish FTXA25BB/RXA25A9 25 м² | від 49 620 грн. | 9 пропозицій | ||
Daikin Stylish FTXA35BB/RXA35A9 35 м² | від 79 649 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →