Кондиціонер Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA 42 м² на 2 блоки(ів)
Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA 42 м²
на 2 блоки(ів)
42 м²
на 2 блоки(ів)
122 м² на 6 блоки(ів)
Тип:мультиспліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1000/930 Вт
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MXZ-2D42VA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA 42 м² на 2 блоки(ів)
Усі ціни 7 →Внешний блок Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA | 33 688 грн. |
Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA | 50 204 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-2D42VA | 50 403 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-2D42VA | 49 703 грн. |
Зовнішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-2D42VA | 49 903 грн. |
Зовнішній блок Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA | 59 968 грн. |
Иван
9 січня 2022, 12:53
Показывает ошибку Е6 #
Стоит не оригинальный конденсатор на 50Ф возможно что из за него немного времени работает и уходит в ошибку??? И возможно подключение к данному кондиционеру другой внешний блок от другова производителя???
anonim
21 червня 2020, 08:05
В чем разница между MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-5D102VA и MITSUBISHI ELECTRIC MXZ-5E #
Модификації Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA
Ціни на Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MXZ-2D42VA 42 м² на 2 блоки(ів) | від 33 688 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3D54VA 54 м² на 3 блоки(ів) | від 48 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-3D68VA 68 м² на 3 блоки(ів) | від 56 750 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4D72VA 72 м² на 4 блоки(ів) | від 65 850 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-4D83VA 83 м² на 4 блоки(ів) | від 89 075 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-5D102VA 102 м² на 5 блоки(ів) | від 121 900 грн. | 7 пропозицій | ||
Mitsubishi Electric MXZ-6D122VA 122 м² на 6 блоки(ів) | від 177 370 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →