Сковорідка De Buyer Mineral B 5610.20 20 см
De Buyer Mineral B 5610.20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De Buyer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De Buyer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De Buyer Mineral B 5610.20 20 см
Усі ціни 11 →Сковорода De Buyer Mineral B Element, 20 см (5610.20) | 1 818 грн. |
Сковорода De Buyer Mineral B Element 20 см (5610.20) | 2 032 грн. |
Сковорода De Buyer Mineral B Element 20см 3.3см (5610.20) | 1 818 грн. |
de Buyer 20 см 5610.20 20см5610.20 | 1 819 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації De Buyer Mineral B 5610.20
Ціни на De Buyer Mineral B 5610.20 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5610.20 20 см | від 1 682 грн. | 12 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.24 24 см | від 2 096 грн. | 15 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.26 26 см | від 2 366 грн. | 11 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.28 28 см | від 3 034 грн. | 17 пропозицій | ||
De Buyer Mineral B 5610.32 32 см | від 3 286 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →