Кавоварка De'Longhi La Specialista Arte Evo EC 9255.T нержавіюча сталь
Відео 1Фото 8 |
De'Longhi La Specialista Arte Evo EC 9255.T нержавіюча сталь |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi La Specialista Arte Evo EC 9255.T нержавіюча сталь
Усі ціни 8 →Кавоварка Delonghi La Specialista Arte Evo EC 9255.T | 24 596 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi La Specialista Arte Evo EC 9255.T | 23 999 грн. |
Кавоварка Delonghi EC9255T | 27 610 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi La Specialista Arte Evo EC 9255.T | 23 599 грн. |
De'Longhi La Specialista Arte Evo EC9255.T | 25 600 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →