Кавоварка De'Longhi La Specialista EC 9355.M нержавіюча сталь
Відео 4Фото 10 |
De'Longhi La Specialista EC 9355.M нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Дебютувала у продажу в 2022 році ріжкова кавоварка марки De'longhi поповнила фірмову лінійку La Specialista. В рамках цієї серії представлені моделі, які позиціонуються в якості професійних кавових станцій. Прилад оформлений в характерному італійському ретро-дизайні в металевому виконанні із забарвленням» під нержавійку " і стилізованими органами управління. Для приготування можна використовувати мелену каву, чалди або зерна.
Для подрібнення останніх передбачена вбудована кавомолка з 8 регулюваннями помелу. А ще однією фішкою кавомолки виступає система Smart tamping Station, яка відразу після завершення помелу виконує автоматичну темперування — трамбування кавової таблетки. Ріжкова кавоварка De'longhi La Specialista EC 9355.M отримала помпу на 19 бар і вельми потужний термоблок на 1450 Вт. Ще вона комплектується професійним холдером з фільтрами на одну і дві порції.
Крім того тут є ручний капучинатор — насадка «панарелло» з регульованим кутом нахилу, а також невеликий металевий молочник — пітчер. Відповідно, якщо за замовчуванням запропоновані три напівавтоматичних рецепта (якщо не брати до уваги гарячу воду — еспресо, американо і лунго), то крім цього можна реалізувати і улюблені кавово-молочні напої. Також є налаштування об'єму і міцності кави. Варто виділити і приємні бонуси у вигляді манометра, функції самоочищення і підігріву чашок.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi La Specialista EC 9355.M нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi La Specialista EC 9355.M | 35 900 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi La Specialista EC 9355.M | 33 346 грн. |
Delonghi LA SPECIALISTA EC 9355.M | 33 999 грн. |
DeLonghi Delonghi La Specialista EC 9355.M | 34 629 грн. |
De'Longhi La Specialista Prestigio EC9355.M | 34 160 грн. |
Модификації De'Longhi La Specialista EC 9355.M
Ціни на De'Longhi La Specialista EC 9355.M |
---|---|---|---|---|
De'Longhi La Specialista EC 9355.M нержавіюча сталь | від 32 662 грн. | 9 пропозицій | ||
De'Longhi La Specialista EC 9355.BM чорний | від 32 999 грн. | 7 пропозицій |