Корпус Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F білий (DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F)
Відео 10Фото 11 |
Досить прогресивний корпус вищого цінового діапазону, який дасть змогу зібрати потужну геймерську збірку. Платформа призначена для встановлення великих комплектуючих, які зазвичай добре розігріваються на пікових навантаженнях. У корпус Midi Tower легко поміститься материнська плата навіть формату E-ATX, не кажучи вже про ATX, micro-ATX і mini-ITX. Під «графіку» виділено 370 мм, а кулер процесора може досягати 165 мм.
Корпус Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB постачається з трьома штатними вентиляторами, при цьому всі крильчатки оснащені RGB-підсвічуванням. Фронтальна панель виготовлена із загартованого скла. Для всмоктування повітря передбачені бокові вентканали. З гартованого скла виготовлена також і оглядова боковина. Верхня кришка оснащена великим каналом вентиляції. Всі притокові канали повітропроводу прикриті захистом від пилу.
Платформа використовує дуже практичну 2-секційну конструкцію, нижній відсік призначений для блока живлення і стійки жорстких дисків. У корпусі передбачена можливість встановлення двох HDD 3,5" і відразу чотирьох твердотільних накопичувачів SSD 2,5". За глухою металевою боковиною є достатньо місця для зручного кабельменеджмента. Корпус добре підходить для збірки сучасного і продуктивного геймерського ПК.
Купити Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F білий
Корпус Deepcool MATREXX 55 V3 ADD-RGB WH 3F (DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F) | 3 667 грн. |
Deepcool MATREXX 55 V3 ADD-RGB WH 3F | 4 285 грн. |
Корпус Deepcool MATREXX 55 V3 ADD-RGB WH 3F (DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F) | 3 673 грн. |
Корпус DeepCool MATREXX 55 V3 ADD-RGB WH 3F (DP-ATX-MATREXX55V3-AR-WH-3F) | 3 667 грн. |
Модификації Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F
Ціни на Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F |
---|---|---|---|---|
Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F білий | від 3 667 грн. | 4 пропозиції | ||
Deepcool Matrexx 55 V3 ADD-RGB 3F чорний | від 3 178 грн. | 34 пропозиції |