Змішувач Domino Prestige DPS-104 (000022587)
Фото 6 |
Domino Prestige DPS-104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Prestige DPS-104
Усі ціни 7 →Змішувач одноважільний настінного монтажу DOMINO PRESTIGE DPS-104 хром сил | 1 040 грн. |
Domino Змішувач для кухні DOMINO PRESTIGE DPS-104 | 801 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO PRESTIGE DPS-104 000022587 | 1 040 грн. |
Смеситель для кухни Domino Prestige DPS-104 000022587 | 884 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO PRESTIGE DPS-104 97949003041923633 | 1 040 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO PRESTIGE DPS-104 | 1 030 грн. |
Змішувач для кухні DOMINO PRESTIGE DPS-104 | 1 040 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →