Умивальник Duravit D-Code 033754 545 мм
Фото 2 |
Duravit D-Code 033754 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit D-Code 033754 545 мм
Раковина вбудована в стільницю Duravit D-Code 54,5 х 43,5 см 03375400002 | 4 124 грн. |
Умивальник врізний DURAVIT D-Code 0337540000 на стільницю 545x435x180мм пр | 7 113 грн. |
Раковина врізна Duravit D-Code 545x435 білий 337540000 | 4 363 грн. |
Раковина DURAVIT D-Code 03375400002 біла | 4 476 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 0337540000 — 1 отвір для змішувача
- арт. 0337540030 — 3 отвори для змішувача
РекомендуємоПорівняти в таблиці →