Умивальник Duravit Vero 045450 500 мм
Фото 4 |
Duravit Vero 045450 |
|
У модифікаціях моделі Duravit Vero 045450 різну кількість отворів для змішувача або воно відсутнє
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Vero 045450 500 мм
Умивальник підвісний DURAVIT Vero 0454500000 500x470x175мм прямокутний біл | 15 389 грн. |
Раковина підвісна Duravit Vero 500x470 білий 454500000 | 12 674 грн. |
Раковина накладна на стільницю Duravit Vero 50х47 см (0454500000) | 14 760 грн. |
Раковина підвісна Duravit Vero 500x470 білий 0454500000 | 12 673 грн. |
Модифікація моделі:
- арт. 045450..00 — 1 отвір для змішувача
- арт. 045450..30 — 3 отвори для змішувача
- арт. 045450..60 — без отвору для змішувача
Модификації Duravit Vero 045450
Ціни на Duravit Vero 045450 |
---|---|---|---|---|
Duravit Vero 045450 500 мм | від 12 673 грн. | 4 пропозиції | ||
Duravit Vero 045460 600 мм | від 9 250 грн. | 9 пропозицій | ||
Duravit Vero 045470 700 мм | від 15 640 грн. | 6 пропозицій | ||
Duravit Vero 045480 800 мм | від 35 908 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →