Умивальник Duravit P3 Comforts 233210 1050 мм
Фото 4 |
Duravit P3 Comforts 233210 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit P3 Comforts 233210 1050 мм
Усі ціни 7 →Раковина на стільницю Duravit P3 Comforts 2332100000 | 18 711 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 2332100030 | 30 030 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 2332100030 | 28 600 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 2332100000 | 29 694 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 WonderGliss 23321000001 | 33 180 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 2332100000 | 28 280 грн. |
Duravit P3 Comforts 105x50 WonderGliss 23321000001 | 31 600 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →