Умивальник Duravit Starck 3 075244 430 мм
Duravit Starck 3 075244 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Duravit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Duravit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Duravit Starck 3 075244 430 мм
Умивальник врізний DURAVIT Starck 3 0752440000 на стільницю 430x380x160мм | 9 654 грн. |
Раковина підвісна Duravit Starck 3 430х380 білий 0752440000 | 7 096 грн. |
Раковина кутова Duravit Starck 3 43х38 см (0752440000) | 9 266 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →