Намет Easy Camp Galaxy 400
Відео 1Фото 9 |
Easy Camp Galaxy 400
Призначення:кемпінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:9.9 кг
Комфортне житло для 4-х відпочиваючих. Намет важить майже 10 кг. і розрахована на стаціонарну установку в умовах кемпінгу. Ідеально підійде для відвідування, скажімо, музичного фестивалю. Корпус у вигляді напівбочки має просторий тамбур з дном з поліетилену, два окремих входи, три вентиляційних вікна та вітрової клапан. Матеріал тенту має спеціальну вогнетривке просочення і захист від УФ.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Galaxy 400
Усі ціни 12 →Палатка EASY CAMP Galaxy 400 Rustic Green (47183) 176374 | 12 346 грн. |
Намет Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue (120413) | 12 663 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue 929573 | 11 259 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Galaxy 400 Steel Blue (120413) 929573 | 11 259 грн. |
Палатка Easy Camp Galaxy 400 Rustic Green (120391) 928902 | 12 346 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →