Намет Easy Camp Little Loo (120427)
Фото 12 |
Easy Camp Little Loo
Призначення:для душу/туалету
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Вага:2.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Little Loo
Усі ціни 26 →Техническая палатка Easy Camp Little Loo Granite Grey (929595) 165665 | 3 192 грн. |
Намет технічний Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427) 929595 | 3 679 грн. |
Намет технічний Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427) сірий | 3 990 грн. |
Намет технічний Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427) | 3 199 грн. |
Палатка Easy Camp Little Loo Granite Grey (120427) 929595 | 3 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →