Набір посуду Edenberg EB-2408
Фото 11 |
Edenberg EB-2408 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-2408
Усі ціни 6 →EDENBERG EB-2408 | 2 898 грн. |
Набір посуду Edenberg 8 предметів із нержавіючої сталі (EB-2408) | 2 675 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg 8 предметів (EB-2408) | 2 672 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі Edenberg 8 предметів EB-2408 | 3 109 грн. |
Набір посуду каструль із нержавіючої сталі 8 предметів Edenberg EB-2408 | 2 754 грн. |
Набір посуду з нержавіючої сталі 8 пр. Edenberg EB-2408 | 2 310 грн. |
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16х9. 5 см, 1.9 л
- Каструля з кришкою 18х10. 5 см, 2.7 л,
- Каструля з кришкою 20х11. 5 см, 3.6 л
- Сковорідка з кришкою 24х6. 5 см, 2.9 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →