Кастрюля Edenberg EB-3005
Фото 9 |
Edenberg EB-3005 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3005
Все цены 14 →EDENBERG EB-3005 | 805 грн. |
Каструля Edenberg 3л з кришкою з нержавіючої сталі (EB-3005) | 780 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 3 л Edenberg EB-3005 | 787 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3005 20 см 3,6 л | 818 грн. |
Каструля із кришкою 20 см 3,6 л Edenberg EB-3005 | 677 грн. |
eще 9 предложений
Модификации Edenberg EB-3005
Цены на Edenberg EB-3005 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3001 | от 385 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3002 | от 440 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3003 | от 477 грн. | 15 предложений | ||
Edenberg EB-3004 | от 599 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3005 | от 660 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3006 | от 785 грн. | 12 предложений | ||
Edenberg EB-3007 | от 818 грн. | 13 предложений | ||
Edenberg EB-3008 | от 909 грн. | 11 предложений | ||
Edenberg EB-3009 | от 1 033 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →