Набір посуду Edenberg EB-8045
Фото 10 |
Edenberg EB-8045 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8045
Набір каструл Edenberg EB-8045 4 предметів | 2 253 грн. |
Набір глибоких каструль Edenberg 6,2 л+ 10 л EB-8045 з гранітним покриттям | 3 043 грн. |
Набір глибоких каструль Edenberg 6,2 л + 10 л EB-8045 з гранітним покриття | 3 043 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →