Електрогенератор EF Power V10800S
Фото 6 |
EF Power V10800S |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power V10800S
Усі ціни 13 →EF Power V10800S офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 18 499 грн. |
Бензиновый генератор Ef Power V10800S | 20 131 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V10800S V10800S(K) | 20 130 грн. |
EF Power EF Power V10800S | 20 130 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V10800S V10800S(K) | 20 130 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →