Електрогенератор EF Power V9500
Фото 12 |
EF Power V9500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power V9500
Усі ціни 8 →EF Power V9500 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 15 999 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V9500 V9500(K) | 17 650 грн. |
Бензиновый генератор EF Power V9500+Кешбек от магазина V9500(K) | 17 650 грн. |
Бензиновый генератор EF Power V9500 | 16 768 грн. |
Бензиновий генератор EF Power V9500 V9500(K) | 17 650 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →