Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6P77Z
Фото 10 |
Electrolux SteamBake EOD 6P77Z нержавіюча сталь чорний |
|
Класична електрична духова шафа побутового рівня з розширеними можливостями з приготування на пару, представлена на ринку популярним брендом Electrolux у 2023 році. Пристрій може бути відмінним вибором для тих користувачів, хто любить використовувати різноманітні способи приготування їжі. Електрична духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6P77Z може похвалитися робочою камерою об'ємом 72 л, що забезпечує простір для приготування великої кількості страв.
У моделі цілком типова панель управління, сформована зі звичних для більшості користувачів поворотних регуляторів, сенсорних кнопок та цифрового дисплея. Зручною особливістю моделі є широкий температурний діапазон нагріву від 30 до 300 °C. Це дозволяє точно налаштувати температуру для різних страв, будь то делікатне запікання або смаження на грилі. Додатково завдяки функції приготування на пару ваші страви будуть не тільки смачними, але й здоровими, зберігаючи всі корисні властивості.
Термощуп, що входить у комплект, дозволяє контролювати процес приготування м'яса чи риби, уникаючи пересмажування чи недоготовленості. Функції розморожування забезпечують швидке та рівномірне прогрівання продуктів, готуючи їх до подальшої обробки. З метою безпеки модель оснащена термостатом, таймером, функцією автоматичного відключення та, звичайно ж, захистом від дітей. Потрійне скло дверцят допомагає утримувати тепло, додатково забезпечуючи захист від випадкових опіків. Ще однією з особливостей цієї моделі є піролітична система очищення. Простіше кажучи, після завершення приготування їжі духова шафа «самоочищається», спалюючи залишки їжі при високій температурі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux SteamBake EOD 6P77Z
Духовка електрична Electrolux EOD6P77Z | 26 000 грн. |
Electrolux EOD6P77Z | 22 050 грн. |
Electrolux EOD6P77Z | 24 062 грн. |
Духова шафа Electrolux SteamBake EOD 6P77Z | 24 298 грн. |
Духова шафа Electrolux SteamBake EOD6P77Z | 22 069 грн. |
Модификації Electrolux SteamBake EOD 6P77Z
Ціни на Electrolux SteamBake EOD 6P77Z |
---|---|---|---|---|
Electrolux SteamBake EOD 6P77X | від 18 899 грн. | 23 пропозиції | ||
Electrolux SteamBake EOD 6P77Z | від 22 050 грн. | 5 пропозицій |