Стабілізатор напруги Eleks Herz M 16-1/125 27.5 кВА
Товар застарів 50 050 грн. Тип стабілізатора: тиристорний; Вхідна напруга: 230 B (1 фаза); Потужність (кВА): 27.5; Вхідна напруга (В): 120 – 280; Точність вихідної напруги (±), %: 2.3; Швидкість спрацьовування (мс): 20; Габарити (мм): 750x320x165; |
Eleks Herz M 16-1/125 27.5 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:27.5 кВА
Вхідна напруга:120 – 280 В
Точність на виході (±):2.3 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Модификації Eleks Herz M 16-1/125
Ціни на Eleks Herz M 16-1/125 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 16-1/50 11 кВА | від 28 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/63 14 кВА | від 33 500 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/80 18 кВА | від 36 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Eleks Herz M 16-1/100 22 кВА | від 50 500 грн. | 4 пропозиції |