Стабілізатор напруги Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0 11 кВА
Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0 11 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:11 кВА
Вхідна напруга:90 – 295 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):3.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0:
- Режим Байпас
Модификації Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0
Ціни на Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper-R U 16-1/50 v2.0 11 кВА | від 27 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Amper-R U 16-1/63 v2.0 14 кВА | від 30 900 грн. | 2 пропозиції | ||
Eleks Amper-R U 16-1/80 v2.0 18 кВА | від 37 600 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →