Стабілізатор напруги Eleks Herz M 36-1/100 22 кВА
Відео 4 |
Eleks Herz M 36-1/100 22 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:22 кВА
Вхідна напруга:120-280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1 %
Охолодження:активне
Установка:настінний
Всі характеристики
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Eleks Herz M 36-1/100:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів стабілізації – 36
Модификації Eleks Herz M 36-1/100
Ціни на Eleks Herz M 36-1/100 |
---|---|---|---|---|
Eleks Herz M 36-1/50 11 кВА | від 34 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-1/63 13.86 кВА | від 41 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-1/80 17.6 кВА | від 45 900 грн. | 3 пропозиції | ||
Eleks Herz M 36-1/100 22 кВА | від 54 500 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →