Стабілізатор напруги Eleks Amper U 9-1/80 v2.1 18 кВА
Фото 9 |
Eleks Amper U 9-1/80 v2.1 18 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:18 кВА
Вхідна напруга:135 – 285 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):4.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Режим Байпас
Всі характеристики
Купити Eleks Amper U 9-1/80 v2.1 18 кВА
Усі ціни 26 →Стабілізатор напруги Элекс Ампер У 9-1/80 v2.1 | 30 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Элекс АМПЕР У 9-1/80 V2.1 | 30 500 грн. |
Стабилизатор напряжения ЭЛЕКС АМПЕР У 9-1/80 v2.1 | 30 500 грн. |
Стабилизатор Элекс Ампер У 9-1/80 v2.1 00-00010339 | 30 500 грн. |
Стабилизатор напряжения тиристорный Элекс Ампер У 9-1 / 80 v2.1 (17600Вт) | 30 500 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Eleks Amper U 9-1/80 v2.1
Ціни на Eleks Amper U 9-1/80 v2.1 |
---|---|---|---|---|
Eleks Amper U 9-1/50 v2.1 11 кВА | від 21 200 грн. | 29 пропозицій | ||
Eleks Amper U 9-1/63 v2.1 14 кВА | від 25 100 грн. | 27 пропозицій | ||
Eleks Amper U 9-1/80 v2.1 18 кВА | від 30 500 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →