Варильна поверхня ELEYUS Gracia 60 WH C білий
Фото 7 |
ELEYUS Gracia 60 WH C білий |
|
Доступна незалежна газова варильна поверхня з чавунними решітками і системою електричного запалювання. Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії, призначена для вбудовування в сучасні кухонні інтер'єри. Поверхня робочого столу виконана з емальованої сталі, поверхня якої легко очищається і має високу стійкість до утворення подряпин. Масивні литі чавунні решітки складаються з двох окремих секцій.
Вони механічно стійкі, слугують надійною опорою для посуду, без проблем переносять дію високих температур, а їх очищення може виконуватися в автоматичній посудомийній машині. Газова варильна поверхня ELEYUS Gracia 60 C обладнана чотирма конфорками трьох розмірів. Мала, діаметром 53 мм має максимальну теплову потужність 900 Вт, дві універсальних діаметром 74 мм – 1700 кВт, велика конфорка діаметром 100 мм дає до 2500 Вт тепла. Система електричного запалювання вбудована в поворотні ручки механічних газових кранів і дозволяє швидко включати потрібну конфорку, оперуючи тільки однією рукою. Ручки знаходяться нижче рівня решіток, що запобігає їх нагрівання. Поверхня комплектується жиклерами як для підключення до газової магістралі, так і до балона зі скрапленим газом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Купити ELEYUS Gracia 60 WH C білий
Усі ціни 35 →ELEYUS GRACIA 60 WH CF | 4 594 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Gracia 60 WH CF | 4 500 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 WH CF | 4 211 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus GRACIA 60 WH CF | 4 799 грн. |
Варочная поверхность Eleyus GRACIA 60 WH CF | 4 819 грн. |
Модификації ELEYUS Gracia 60 WH C
Ціни на ELEYUS Gracia 60 WH C |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gracia 60 BG C бежевий | від 4 261 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 WH C білий | від 3 940 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 IS CF нержавіюча сталь | від 4 140 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 BL CF чорний | від 4 046 грн. | 37 пропозицій |