Варильна поверхня ELEYUS Zena 60 BL I чорний
Фото 5 |
ELEYUS Zena 60 BL I чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Zena 60 BL I чорний
Усі ціни 34 →ELEYUS ZENA 60 BL I | 14 529 грн. |
Варильна поверхня електрична Eleyus Zena 60 BL I | 12 600 грн. |
Варильна поверхня Eleyus ZENA 60 BL I | 12 666 грн. |
Варильна поверхня індукційна Eleyus ZENA 60 BL I | 14 799 грн. |
Варочная поверхность Eleyus Zena 60 Bl I | 13 470 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →