Варильна поверхня ELEYUS Gracia 60 BG C бежевий
Фото 8 |
ELEYUS Gracia 60 BG C бежевий |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Gracia 60 BG C бежевий
Усі ціни 36 →ELEYUS GRACIA 60 BG CF | 4 594 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Gracia 60 BG CF | 4 500 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS GRACIA 60 BG CF | 4 261 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus GRACIA 60 BG CF | 4 799 грн. |
Варочная поверхность Eleyus GRACIA 60 BG CF | 4 819 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Gracia 60 BG C
Ціни на ELEYUS Gracia 60 BG C |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Gracia 60 BG C бежевий | від 4 261 грн. | 36 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 WH C білий | від 3 940 грн. | 35 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 IS CF нержавіюча сталь | від 4 140 грн. | 38 пропозицій | ||
ELEYUS Gracia 60 BL CF чорний | від 4 046 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →