Варильна поверхня ELEYUS LIDA 60 BL V чорний
Фото 7 |
ELEYUS LIDA 60 BL V чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS LIDA 60 BL V чорний
Усі ціни 10 →Eleyus LIDA 60 BL V електрична поверхня, Hi-Light, Індикатор залишкового т | 5 035 грн. |
Варильна поверхня електрична Eleyus LIDA 60 BL V | 5 299 грн. |
Варочная поверхность Eleyus LIDA 60 BL V | 5 508 грн. |
Варильна поверхня електрична ELEYUS LIDA 60 BL V | 5 299 грн. |
встр. поверхность eleyus lida 60 bl v | 5 326 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →