Варильна поверхня ELEYUS Korsa 30 BL CF чорний
Фото 15 |
ELEYUS Korsa 30 BL CF чорний 2021 рікчавунні решітки білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Korsa 30 BL CF чорний
Усі ціни 32 →ELEYUS KORSA 30 BL CF | 4 403 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Korsa 30 BL CF | 4 300 грн. |
Варильна поверхня ELEYUS KORSA 30 BL CF | 4 185 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus KORSA 30 BL CF | 4 599 грн. |
Варочная поверхность Eleyus KORSA 30 BL CF | 4 576 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Korsa 30 BL CF
Ціни на ELEYUS Korsa 30 BL CF |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Korsa 30 WH CF білий | від 4 435 грн. | 40 пропозицій | ||
ELEYUS Korsa 30 BL CF чорний | від 4 141 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →