Варильна поверхня ELEYUS Oris 30 BL CF чорний
Фото 10 |
ELEYUS Oris 30 BL CF чорний 2020 рікчавунні решітки |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Oris 30 BL CF чорний
Усі ціни 36 →ELEYUS ORIS 30 BL CF | 4 211 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus Oris 30 BL CF | 4 160 грн. |
Варильна поверхня Eleyus ORIS 30 BL CF | 4 211 грн. |
Варильна поверхня газова Eleyus ORIS 30 BL CF | 4 399 грн. |
Варочная поверхность Eleyus ORIS 30 BL CF | 4 414 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →