Витяжка Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий
Фото 6 |
Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий білий коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий
Усі ціни 23 →Elica LULLABY WH WOOD / A / 120 | 89 699 грн. |
ELICA LULLABY @ WH WOOD/A/120 | 89 699 грн. |
Витяжка Elica LULLABY @ WH WOOD/A/120 | 131 200 грн. |
Elica LULLABY @ WH WOOD/A/120 | 128 000 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Elica Lullaby WH Wood/A/120
Ціни на Elica Lullaby WH Wood/A/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий | від 89 699 грн. | 35 пропозицій | ||
Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий | від 122 680 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →