Витяжка Elica Super Plat BL/F/80 чорний
Фото 5 |
Elica Super Plat BL/F/80 чорний 2021 рікпотужна сірий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Super Plat BL/F/80 чорний
Усі ціни 7 →ELICA SUPER PLAT BL/F/80 | 47 399 грн. |
ELICA SUPER PLAT BL/F/80 | 47 399 грн. |
ELICA SUPER PLAT BL/F/80 | 36 649 грн. |
Витяжка Elica SUPER PLAT BL/F/80 | 54 694 грн. |
Витяжка Elica Super Plat BL/F/80 чорний | 63 404 грн. |
Elica SUPER PLAT BL/F/80 | 56 028 грн. |
Модификації Elica Super Plat BL/F/80
Ціни на Elica Super Plat BL/F/80 |
---|---|---|---|---|
Elica Super Plat GR/F/80 сірий | від 47 399 грн. | 8 пропозицій | ||
Elica Super Plat BL/F/80 чорний | від 36 649 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →