Витяжка Elica Lane BL/A/72 чорний
Фото 3 |
Elica Lane BL/A/72 чорний 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lane BL/A/72 чорний
Усі ціни 43 →Elica Elica LANE BL MAT/A/72 | 15 299 грн. |
Витяжка Elica LANE BL MAT/A/72 | 13 790 грн. |
ELICA LANE BL MAT/A/72 | 15 299 грн. |
Витяжка Elica LANE BL MAT/A/72 (17382) | 15 299 грн. |
Витяжка вбудована Elica LANE BL/A/72 | 13 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Elica Lane BL/A/72
Ціни на Elica Lane BL/A/72 |
---|---|---|---|---|
Elica Lane WH/A/72 білий | від 9 840 грн. | 58 пропозицій | ||
Elica Lane IX/A/72 нержавіюча сталь | від 9 134 грн. | 53 пропозиції | ||
Elica Lane GR/A/72 сірий | від 11 900 грн. | 8 пропозицій | ||
Elica Lane BL/A/72 чорний | від 9 870 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →