Змішувач Fabiano FKM 57 Inox 8232.403.1018
Фото 3 |
Fabiano FKM 57 Inox 8232.403.1018 |
|
Оснащений аератором Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 57 Inox 8232.403.1018
Усі ціни 9 →FABIANO FKM 57 Graphite 8232.403.1019 | 6 035 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 57 Inox | 4 895 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 57 Inox | 5 510 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 57 Black Steel (8232.403.1019) | 5 227 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 57 Nano Graphite 8232.403.1019 | 5 293 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →