Змішувач Fabiano FKM 31.17 SS Inox 8231.401.0833
Фото 3 |
Fabiano FKM 31.17 SS Inox 8231.401.0833 |
|
Аератор Neoperl (Швейцарія) розділений на два незалежні виходи, що перешкоджає змішуванню водопровідної води з фільтрованою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 31.17 SS Inox 8231.401.0833
Усі ціни 8 →FABIANO FKM 3117 SS Inox 8231.401.0833 | 6 035 грн. |
Смеситель кухонный с подключением к фильтру Fabiano FKM 31.17 SS Inox | 5 333 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 31.17 SS Inox (8231.401.0833) | 5 266 грн. |
Кухонный смеситель FKM 31.17 SS Nano Graphite 8231.401.0872 | 4 752 грн. |
FABIANO FKM 3117 SS Nano Graphite 8231.401.0872 | 8 991 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →