Змішувач Fabiano FKM 54 SS Inox 8232.401.0871
Фото 4 |
Fabiano FKM 54 SS Inox 8232.401.0871 |
|
Оснащений аератором Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FKM 54 SS Inox 8232.401.0871
Усі ціни 10 →FABIANO FKM 54 SS Inox 8232.401.0871 | 4 820 грн. |
Смеситель кухонный Fabiano FKM 54 SS Inox | 4 736 грн. |
Смеситель для кухни Fabiano FKM 54 SS Nano Graphite | 5 652 грн. |
Змішувач кухонний Fabiano FKM 54 SS Inox (8232.401.0871) | 4 677 грн. |
Кухонний змішувач Fabiano FKM 54 SS Inox 8232.401.0871 | 4 736 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →