Літня шина Falken Azenis FK-520 235/60 R17 102W
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Falken Azenis FK-520 235/60 R17 102W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Azenis FK-520 235/60 R17 102W
Усі ціни 25 →Шина Falken Azenis FK520 235/60 R17 102W | 4 840 грн. |
Falken Azenis FK520 235/60 R17 102W | 5 010 грн. |
Falken Azenis FK520 235/60 R17 102W | 5 027 грн. |
Falken Azenis FK-520 (235/60R17 102W) | 4 949 грн. |
Летние шины Falken Azenis FK520 235/60 ZR17 102W 1002257624 | 5 076 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →