Літня шина Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y
Відео 2Фото 2 |
Виберіть розмір шин
Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y 245/45 R19 102 Y 245/45 R19 102 Y RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y
Усі ціни 27 →Falken Azenis FK520 245/45 R19 102Y XL | 5 964 грн. |
Falken AZENIS FK520 245/45 R19 102(Y) (9012098464) | 7 900 грн. |
Falken Azenis FK-520 (245/45R19 102Y) | 5 869 грн. |
Летние шины Falken Azenis FK520 245/45 ZR19 102Y XL AO 1002589727 | 5 866 грн. |
Літня шина FALKEN Azenis FK520 245/45R19 102Y | 5 736 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y
Ціни на Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y |
---|---|---|---|---|
Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y | від 5 736 грн. | 27 пропозицій | ||
Falken Azenis FK-520 245/45 R19 102Y Run Flat | від 8 039 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →