Вудилище Favorite Blue Bird BB1-802L-T (1693.05.29)
Відео 7 |
Favorite Blue Bird BB1-802L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Blue Bird BB1-802L-T
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Blue Bird BB1-802L-T 2.40m 3-12g Fast | 2 720 грн. |
Спиннинг Favorite Blue Bird BB1-802L-T 2.40m 3-12g Fast (1693.05.29) | 2 720 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-802L-T 2.40m 3-12g Fast (1693.05.29) | 2 720 грн. |
Вудилище Favorite Blue Bird BB1-802L-T 2.40m 3-12g Fast (1693.05.29) 1693. | 2 720 грн. |
Favorite Вудилище Favorite Blue Bird BB1-802L-T 2.40m 3-12g Fast (1693.05. | 2 720 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →