Корпус Fractal Design Ridge чорний (FD-C-RID1N-01)
Відео 10Фото 32 |
Ультракомпактний корпус формату Desktop, призначений для лаконічної інтеграції в сучасну інтер'єрну атмосферу. Передня кришка декорована тканинною вставкою, яка одночасно виконує роль фільтра. Ширина платформи складає лише 110 мм. При цьому кейс має великий потенціал для створення продуктивної комп'ютерної збірки. Шасі сумісне з потужною дискретною відеокартою довжиною до 325 мм, графіка встановлюється вертикально.
У наборі передбачено райзер PCIe x16. Навпроти GPU є два високопродуктивні вентилятори Aspect 140 мм з ШИМ-регулюванням швидкості. Комп'ютерний корпус Fractal Design Ridge створений з розрахунком на максимальну зручність збирання. Всі лицьові кришки кейсу легко та швидко від'єднуються, даючи можливість підбиратися до шасі з будь-якого боку. Для охолодження процесора можна використовувати вежу заввишки до 70 мм. Теплообмін CPU рекомендується організовувати за допомогою водоблоку - у цьому корпусі передбачена можливість встановлення радіатора охолодження рідини 280 мм. Платформа комплектується перехідником для вертикального встановлення відеокарти PCIe 4.0 або PCIe 3.0, залежно від модифікації.
Купити Fractal Design Ridge чорний
Усі ціни 30 →Fractal Design Ridge без БЖ (FD-C-RID1N-11) Black FD-C-RID1N-11 | 8 009 грн. |
Корпус Fractal Design Ridge Black (FD-C-RID1N-11) | 8 010 грн. |
Корпус Fractal Design Ridge Black mITX PCIe 4.0 (FD-C-RID1N-11) | 8 301 грн. |
корпус ATX без БЖ Ridge чорний Ridge Black mITX PCIe 4.0 FD-C-RID1N-11 | 8 009 грн. |
Модификації Fractal Design Ridge
Ціни на Fractal Design Ridge |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Ridge білий | від 6 594 грн. | 1 пропозиція | ||
Fractal Design Ridge чорний | від 6 888 грн. | 30 пропозицій |