Корпус Fractal Design North чорний (FD-C-NOR1C-01)
Відео 7Фото 25 |
Mesh-версія елітного корпусу North від популярного виробника Fractal Design. Замість скляної бічної кришки використовується сітчаста поверхня, яка забезпечує рясний приплив повітря прямо до відеокарти і процесора. Ця модель має розширену комплектацію. У комплект додатково включений тримач для бічних вентиляторів. Комп'ютерний корпус Fractal Design North має відомий здалеку дизайн лицьової кришки.
Фасад оснащений решетуванням з натуральної деревини. Платформа у чорному забарвленні використовує обробку передньої кришки з горіхового дерева. Підвищена якість шасі видають прогумовані клапани на каналах кабельного менеджменту. Для надійної та акуратної фіксації шлейфів передбачені багаторазові стяжки на липучках. Кейс укомплектований двома фірмовими вентиляторами Aspect 140 PWM. На лицьовому повітроводі є дрібний захист від пилу. Верхня кришка оснащена язичком із синтетичної шкіри, за який зручно та безпечно знімати верхню панель. Цей корпус добре підходить для встановлення водоблоку з радіатором 240 та 360 мм. При використанні водяного охолодження з'являється можливість встановлення на шасі потужного високопродуктивного процесора.
Купити Fractal Design North чорний
Корпус Fractal Design North Charcoal Black (FD-C-NOR1C-01) | 7 083 грн. |
Fractal Design North Charcoal Black FD-C-NOR1C-01 | 8 316 грн. |
Корпус Fractal Design North Charcoal Black (FD-C-NOR1C-01) | 7 080 грн. |
Корпус Fractal Design North Charcoal Black (FD-C-NOR1C-01) | 7 077 грн. |
Дерев'яне оздоблення
Fractal Design North – стильний шведський корпус із передньою панеллю з натуральної деревини. Залежно від кольору корпусу Charcoal Black або Chalk White застосовується горіх або дуб. Всі панелі корпусу легко знімаються для зручності збирання ПК, а бічна зроблена з сітки. Це добрий компроміс між видимістю внутрішніх компонентів та їх вентиляцією.
Бічний обдув GPU
Збоку за сіткою можна вертикально встановити два 140 мм вентилятори для обдування відеокарти. Щоправда, це обмежує висоту процесорної вежі: із 170 до 145 мм. Альтернативою може стати монтаж водяного охолодження формату 240 чи 360 мм. Шкода, на відміну від великих корпусів Fractal Design, North не вміщує максимальну 420-міліметрову СЖО.
Довгий термін служби
Також існує TG різновид North зі скляним вікном. За замовчуванням корпус укомплектований двома передніми вентиляторами FD Aspect 140 із нарізним підшипником Rifle Bearing. Термін служби дорівнює 90 тисяч годин. Підсвічування у вентиляторів немає, але без нього комп'ютер, зібраний у цьому корпусі, навіть гармонійніше поєднується з дерев'яними меблями в будинку.
Модификації Fractal Design North
Ціни на Fractal Design North |
---|---|---|---|---|
Fractal Design North білий | від 6 691 грн. | 3 пропозиції | ||
Fractal Design North чорний | від 7 077 грн. | 5 пропозицій |