Корпус Fractal Design Torrent Compact чорний (FD-C-TOR1C-02)
Відео 16Фото 21 |
Сучасний корпус із верхнім розташуванням блоку живлення. На відміну від кейсів минулого покоління, у цьому системному блоці передбачена можливість прихованого укладання проводів. Монтажне місце під блок живлення посилено спеціальним металевим майданчиком, який робить конструкцію більш жорсткою та естетичною на вигляд. Дана модель використовує шасі, що вільно продувається. Між фронтальними вентиляторами та головними компонентами складання ПК, процесором та відеокартою, немає жодних перешкод.
Вся потужність повітряного потоку прямує прямо на найгарячіші елементи платформи. Комп'ютерний корпус Fractal Design TG Light Tint використовує в ролі системи охолодження два вентилятори Prisma AL-18 PWM ARGB з крильчаткою діаметром 180 мм. У штатні кулери вбудовано підсвічування, яке світиться у тандемі зі світлодіодною стрічкою, змонтованою на майданчику блоку живлення. Лицьовий повітрозабірник є знімним. За передньою кришкою знаходиться нейлоновий фільтр, який разом із нижньою сіткою запобігає швидкому засміченню шасі дрібним пилом. Цей корпус має габарити Midi Tower. При цьому платформа дозволяє зібрати ПК на базі материнської плати E-ATX завширшки до 274 мм.
Купити Fractal Design Torrent Compact чорний
Корпус Fractal Design Torrent Compact RGB Black TG Light Tint (FD-C-TOR1C- | 7 310 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Compact RGB Black TG Light Tint (FD-C-TOR1C- | 8 879 грн. |
Корпус Fractal Design Torrent Compact RGB Black TG Light Tint (FD-C-TOR1C- | 7 316 грн. |
Модификації Fractal Design Torrent Compact
Ціни на Fractal Design Torrent Compact |
---|---|---|---|---|
Fractal Design Torrent Compact білий | від 7 938 грн. | 5 пропозицій | ||
Fractal Design Torrent Compact чорний | від 7 310 грн. | 4 пропозиції |